BRADY

/BRADY
BRADY2018-09-13T11:57:52+00:00

Tlačiarne (popisovače) BRADY

BRADY

Tlačiarne BRADY Vám zabezpečujú profesionálny popis viac ako 200 rôznych typov štítkov a návlekov v širokej škále aplikácií vrátane značenia vodičov, rozvodných panelov, káblov, plošných spojov, skúmaviek, atď… Niektoré typy štítkov odolávajú chemickému prostrediu, sú odolné voči vode, dokážu signalizovať styk s vlhkým prostredím, alebo vyššími teplotami. V ponuke sú aj bezpečnostné štítky, ktoré sa pri mechanickom odlepení úplne zničia, alebo zanechajú viditeľné stopy.

Popis je realizovaný v rozlíšení 180, 203, 300 až 600 dpi v závislosti od modelu tlačiarne. Výkon tlačiarní za deň je od 100 až po 69 100 kusov štítkov. Pri práci s tlačiarňami BRADY oceníte funkčnosť, spoľahlivosť a kvalitu v profesionálnom popisovaní.

Profesionálne označovanie káblov elektrických sietí a panelov (zmršťovacie trubičky, samolaminovacie etikety, označenia elektrických častí, vlajky a štítky P a T formátov, označenie prepojovacích panelov a zásuviek).

Zoznam produktov

Značenie káblov BRADY

BRADY

Jasne označenie zariadení počas montáže vedie k vysokému stupňu prehľadnosti a bezpečnosti celej inštalácie. V prípade potreby je ľahké okamžite a bez zdĺhavého skúšania nájsť to, čo treba, a to bez zbytočného hazardu so zdravím. Náklady klesajú a výkon narastá.

BRADY ponúka primerané a trvácne etikety pre všetky druhy káblov, sietí, zberníc a rozvádzačov. K dispozícii je celé spektrum variant pre dočasnú aj trvalú identifi káciu. Široká paleta štandardných materiálov patrí k jednej z najkomplexnejších na trhu, avšak výrobné kapacity sú pripravené tvládnuť a riešenia šité na mieru zákazníka alebo projektu.

Zoznam produktov