Značenie káblov BRADY

//Značenie káblov BRADY
Značenie káblov BRADY2018-09-13T11:57:49+00:00

Značenie káblov BRADY

BRADY

Jasne označenie zariadení počas montáže vedie k vysokému stupňu prehľadnosti a bezpečnosti celej inštalácie. V prípade potreby je ľahké okamžite a bez zdĺhavého skúšania nájsť to, čo treba, a to bez zbytočného hazardu so zdravím. Náklady klesajú a výkon narastá.

BRADY ponúka primerané a trvácne etikety pre všetky druhy káblov, sietí, zberníc a rozvádzačov. K dispozícii je celé spektrum variant pre dočasnú aj trvalú identifikáciu. Široká paleta štandardných materiálov patrí k jednej z najkomplexnejších na trhu, avšak výrobné kapacity sú pripravené zvládnuť a riešenia šité na mieru zákazníka alebo projektu.

Zoznam produktov

BRADY QUICKMARK™

Brady
Unikátny sytém od Brady vyvinutý pre flexibilné a spoľahlivé značenie elektrických a dátových káblov. Prázdne etikety stačí len potlačiť na ručnej tlačiarni, jednoduchým spôsobom, navliecť na kábel a následne vylúpnuť z nosiča. Ideálne riešenie pre zapájanie káblov do rozvodníc.
logo_brady

Zmršťovacie trubičky HEATEX™

Brady
Brady Heatex teplom zmršťovacie trubičky s pomerom stiahnutia 2:1 predstavujú flexibilné a samozhášavé značenie odolné voči vysokým teplotám. K dispozícii sú aj etikety bez obsahu halogénu, ktoré patria pre svoju nízku dymivosť a protipožiarny charakter k častým riešeniam identifikácie v prostriedkoch hromadnej dopravy. K dispozícii v žtlej a bielej farbe. Popisovateľné THT technológiou s najlepšími vlastnosťami popisu pri použití Brady Ribbon Series R-6000.
logo_brady

Zmršťovacie trubičky PERMASLEEVE™

Brady
s pomerom stiahnutia 3:1 sú skvelým identifikačných riešením pre svoju vysokú priľnavosť, izolačné vlastnosti, odolnosť voči vyblednutiu a zašpineniu. K dispozícii v niekoľkých farebných variantoch. Popisovateľné THT technológiou, odporúčaný Bradz Ribbon Series R-4300.
logo_brady

HEATEX™ Označovače káblov a zväzkov

Brady
Vynikajúce riešenie pre identifikáciu akéhokoľvek káblu bez ohľadu na jeho hrúbku. Etikety neobsahujú halogén, ľahko sa snímajú z nosiča a pomocou sťahovacích pások sa veľmi jednoducho aplikujú na kábel. Sú vyrobené z termoplastického PUR materiálu, vhodné pre THT aj dot matrix potlač. Dodávané sú na nosiči, na ktorý je možné natlačiť inštruktáž pre aplikáciu. Táto metóda identifikácie patrí k jedným z najspoľahlivejších a najodolnejších riešení.
logo_brady

Samolaminovacie etikety

Brady
Jednoduchá aplikácia a praktická nezničiteľnosť tlače – to sú hlavné prednosti tohto variantu. Potlač je trvalo chránená priesvitnou fóliovou vrstvou, ktorá obkrútením okolo kábla prekryje etiketu. Odporúčaná páska pre THT potlač je Brady Ribbon Series R-4300.
logo_brady

DURASLEEVE®

Brady
Identifikácia etiketami Durasleeve predstavuje rýchle a flexibilné riešenie. Tento system pozostáva z dvoch častí – pevnej priesvitnej, ktorá sa uchytí na kábel a do nej sa zasunie potlačený zásuvný diel. Tento môže byť v prípade expirácie vymenený za aktuálny.
logo_brady

Laminátové nosiče

Brady
Tieto nosiče bez obsahu halogénu sa vynikajúco hodia pre takú identifikáciu káblov, kde je trvácnosť označenia na prvom mieste. Kombinácia samolepiaceho polyesteru a laminátu zaručuje vynikajúcu ochranu voči vplyvom prostredia, ktorému sú vystavené. Etiket sa nalepí na nosič, prekryje laminátovou vrstvou a pomocou sťahovacích pások uchytí na kábel alebo káblový zväzok.
logo_brady

EPREP - náhrada gravírovaných štítkov

Brady
Inovatívne etikety EPREP boli špeciálne vyvinuté ako flexibilná náhrada gravírovaných a potlačených typových štítkov. EPREP etikety možno potlačiť na akejkoľvek Brady tlačiarni a okamžite aplikovať tam, kde je potrebné. V štandardnej ponuke sú etikety rôznych rozmery a tvary, vrátane typov s vyseknutými otvormi pre spínače.
Etikety sú vyrobené zo špeciálne upravených materiálov uložených v niekoľkých vrstvách – horná pozostáva z lesklého polyesteru ideálneho pre THT potlač, stredná z penového polyetylénu a spodnú tvorí silné akrylátové adhezívum.
logo_brady

Značenie zariadení

Brady
Toto riešenie je vhodné pre identifikáciu akýchkoľvek elektroinštalačných a dátových zariadení (PLC, spínače, atď.). Zákazník si môže zakúpiť predtlačené označenia, alebo uprednostní obstaranie vlastného zariadenia pre tlač samolepiacich etikiet vo vlastnej réžii. Popisovateľné THT technológiou s najlepšími vlastnosťami popisu pri použití Brady Ribbon Series R-6000.
logo_brady