BROTHER

/BROTHER
BROTHER2018-09-13T11:57:53+00:00

Popisovače štítkov BROTHER

Brother

Neuveriteľne rýchlo a jednoducho si môžete zaistiť profesionálnu úroveň označenia svojich výrobkov alebo pracoviska. Štítky celkom podľa Vašich požiadaviek a potrieb možno tlačiť na rôznych šírkach pások v rôznych farebných kombináciách. Máte na výber rôzne veľkosti, štýly i typy písma v jednom alebo vo viacerých riadkoch a v kombinácii s počítačom aj možnosť tlačenia grafiky. Štítky odolávajú slnečnému žiareniu, vlhkosti i mechanickému oteru a ani teploty do +300ºC alebo do -50ºC nemôžu poškodiť prilepený štítok. V popisovačoch BROTHER nájdete účinného pomocníka v dielni, obchode i kancelárii, ale i pri výrobe a montáži v teréne alebo na stavenisku.
logo_brother

Zoznam produktov

Tlačiarne etikiet BROTHER

Brother

Tlačiarne posúvajú výrobu etikiet na úplne novú úroveň. Ak potrebujete vyrobiť jednu etiketu alebo celú sadu, najrýchlejšia, najjednoduchšia a najuniverzálnejšia cesta je tlačiť etikety priamo z návrhu vo Vašom počítači. Tento spôsob je ideálny pre tlač poštových adries, informačných a technických etikiet s textom, grafikou a čiarovými kódmi.

Etikety sú dodávané v rôznych rozmeroch (17×54 mm, 29×90 mm, 39×90 mm, 62×100 mm…) alebo v pásoch (dĺžky až 1m, s automatickým alebo ručným odsrihom). Oba druhy etikiet majú vysokú priľnavosť.
logo_brother

Zoznam produktov